Obrączki ślubne Bochnia - cennik, opinie

Obrączka ślubna to tradycyjny symbol głębokiej więzi łączącej małżonków, który towarzyszy przez całe życie. Z tego powodu wybór powinien być przemyślany, a sam pierścionek – wysokiej jakości i solidnie wykonany, aby przetrwał lata. W ofercie sklepu Diamond Sky znajdziesz zarówno modele tradycyjne, jak i bardziej ozdobne, dzięki czemu każda para może wybrać takie obrączki, jakie najlepiej odzwierciedlą ich charakter. W ofercie nie zabrakło nietuzinkowych propozycji, wyróżniających się swoją oryginalnością. Bogate palety wzorów, kruszców oraz tworzyw w połączeniu z najwyższą jakością niezmiennie składają się na niezwykle wyjątkowe pierścionki, które podkreślą niesamowitość chwili zawarcia związku małżeńskiego.

obrączki z diamentem
obrazek prezentujacy

Obrączki ślubne – jubiler Bochnia

Bogata oferta sklepu Diamond Sky zawiera nie tylko klasyczne, wykonane z żółtego złota obrączki. Można z powodzeniem odejść od tradycji i wybrać pierścionki ze złota różowego, białego lub platyny. Każdy z nich wykonany został z największą dbałością o szczegóły, a wzór wyróżnia się unikatowością tak, jak indywidualne uczucie łączące małżonków. W ofercie czekają zarówno skromniejsze, klasyczne modele, jak i bardziej okazałe, wysadzane licznymi kamieniami szlachetnymi.

Ile kosztują obrączki ślubne?

Szeroka oferta, choć niezmiennie wysokiej jakości, obejmuje różne pułapy cenowe, dzięki czemu każda para znajdzie propozycję mieszczącą się w zaplanowanym budżecie. Cena zależy od rodzaju materiału, który użyty został do wykonania danego modelu. Nie bez znaczenia jest także stopień skomplikowania projektu – im bardziej finezyjny, tym wzrasta koszt obrączek. Wpływają na niego także ilość oraz rodzaj zastosowanych kamieni. Niezależnie od planowanego budżetu, bogactwo różnorodnych estetyk zaskakuje, podobnie jak i jakość wykonania.

Chcieliśmy z mężem wybrać coś nietuzinkowego. Żaden inny sklep nie daje aż tak dużego wyboru jak ten. Wybraliśmy takie obrączki, które naszym zdaniem najlepiej do nas pasowały i dzięki szerokiemu wyborowi było to możliwe. Bardzo polecam!!

Agata

Szukaliśmy z żoną nieco bardziej urozmaiconej klasyki i diamondsky to był strzał w dziesiątkę. Ogromny plus za różnorodność i za dobrą cenę jak za tak wysoką jakość. Pierścionki są jeszcze ladniejsze niż na zdjęciach no i bardzo wyjątkowe.

Piotrek